15ETYVC-3.81-12P-14-00
Extended
Manufacturer
Toponelec
MFR.Part #
15ETYVC-3.81-12P-14-00
JLCPCB Part #
C22387641
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 1x12P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS