15ETYVC-3.81-06P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYVC-3.81-06P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828348
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS