15ETYRC-3.81-05P-14-00AH
MFR.Part #
15ETYRC-3.81-05P-14-00AH
JLCPCB Part #
C2828335
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS