SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C5160274
Package
SMC
Description
1 2uA 36V 44.2V 51.6A 58.1V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS