SMCJ15CA
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SMCJ15CA
JLCPCB Part #
C5160266
Package
SMC
Description
1 15V 18.5V 1A 1uA 24.4V Bidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS