SMBJ36CA
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SMBJ36CA
JLCPCB Part #
C5160261
Package
SMB
Description
1 10.4A 1uA 36V 44.2V 58.1V Bidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS