SMBJ33CA
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SMBJ33CA
JLCPCB Part #
C5160260
Package
SMB
Description
1 11.3A 1uA 33V 40.6V 53.3V Bidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS