SMAJ6.5CA
Extended
Manufacturer
Tokmas
MFR.Part #
SMAJ6.5CA
JLCPCB Part #
C5160243
Package
SMA
Description
11.2V 300uA 35.7A 6.5V 7.9V SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS