TPS3823-33DBVR
MFR.Part #
TPS3823-33DBVR
JLCPCB Part #
C7719
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.6s 15uA 2.5V、3V、3.3V、5V 2.93V Active Low Push-pull Voltage Monitor Yes Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS