SN74F2245DWR
MFR.Part #
SN74F2245DWR
JLCPCB Part #
C3756567
Package
SOIC-20
Description
0℃~+70℃ 100mA 12mA 3mA 4.5V~5.5V 4.6ns@5V,50pF 74F 8 Bidirectional Tri-State SOIC-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS