LM4041C12IDBZT
MFR.Part #
LM4041C12IDBZT
JLCPCB Part #
C2157755
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.225V 100ppm/℃ 12mA 20uVrms Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS