LM4040A25IDBZR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040A25IDBZR
JLCPCB Part #
C9421
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms 45uA 45uA Fixed Parallel ±0.1% SOT-23 Voltage Reference ROHS