LM2575M-3.3
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM2575M-3.3
JLCPCB Part #
C3167495
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 3.3V 4V~40V 52kHz Buck Buck Built-in Fixed No SOIC-24-300mil DC-DC Converters