5962-9751002QPA
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
5962-9751002QPA
JLCPCB Part #
C4366731
Package
CDIP-8
Description
-55℃~+125℃ 12V 150pA 18nV/√Hz@1kHz 2 2.7V~10V 250V/ms 2uV/℃ 83dB 950uV CDIP-8 Operational Amplifier