TD1509P5 R
Extended
Manufacturer
Techcode Semicon
MFR.Part #
TD1509P5 R
JLCPCB Part #
C97262
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 3.6V~45V 3A 5V Buck Buck Built-in Fixed SOP-8 DC-DC Converters ROHS