TG.35.8113W
Extended
Manufacturer
Taoglas
MFR.Part #
TG.35.8113W
Description
1.59dBi、2.55dBi、2.7dBi、3.15dBi、4.42dBi、4.43dBi、4.93dBi 5W 700MHz、5.8GHz Rubber Ducky Antenna - Antennas ROHS