TLF9UAH102W0R8K1
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
TLF9UAH102W0R8K1
JLCPCB Part #
C1534425
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1mH@1kHz 2 250V 500mΩ 800mA 插件 Common Mode Filters ROHS