RBD-16V100ME3#
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RBD-16V100ME3#
JLCPCB Part #
C399601
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 16V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS