NS12575T680MNV
MFR.Part #
NS12575T680MNV
JLCPCB Part #
C6943544
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
108mΩ 2.1A 2.78A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS