NS12575T220MNV
MFR.Part #
NS12575T220MNV
JLCPCB Part #
C2042458
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 31.2mΩ 4.05A 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS