NS12565T680MNV
MFR.Part #
NS12565T680MNV
JLCPCB Part #
C1335361
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.3A 2.7A 6.7MHz 68uH 93mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS