NS12565T330MN
MFR.Part #
NS12565T330MN
JLCPCB Part #
C525021
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.22A 3.89A 33uH 39mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS