NS12565T221MN
MFR.Part #
NS12565T221MN
JLCPCB Part #
C1334396
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.18A 1.39A 220uH 3.6MHz 327.6mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS