NS12565T150MNV
MFR.Part #
NS12565T150MNV
JLCPCB Part #
C1335357
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
14.4MHz 15uH 28.5mΩ 4.33A 5.6A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS