NS12565T101MNV
MFR.Part #
NS12565T101MNV
JLCPCB Part #
C2042463
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.81A 100uH 147.6mΩ 2.23A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS