NS12565T100MN
MFR.Part #
NS12565T100MN
JLCPCB Part #
C6943541
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 23.88mΩ 4.75A 6.96A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS