NS12555T681MN
MFR.Part #
NS12555T681MN
JLCPCB Part #
C2041809
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
600mA 680uH 912mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS