NS12555T151MN
MFR.Part #
NS12555T151MN
JLCPCB Part #
C2051106
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.22A 150uH 211.2mΩ 5.1MHz ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS