NS12555T150MNV
MFR.Part #
NS12555T150MNV
JLCPCB Part #
C515392
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 15uH 23.3mΩ 3.89A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS