NS12555T102MNV
MFR.Part #
NS12555T102MNV
JLCPCB Part #
C2051793
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.73Ω 1mH 2MHz 410mA AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS