NS12555T100MNV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS12555T100MNV
JLCPCB Part #
C2043264
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 21mΩ 4.73A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS