NS10155T6R8NNA
MFR.Part #
NS10155T6R8NNA
JLCPCB Part #
C525017
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15.9mΩ 4.98A 6.8uH 6A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS