NS10145T6R8NNA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NS10145T6R8NNA
JLCPCB Part #
C1330048
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
24mΩ 4.22A 5.05A 6.8uH ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS