NS10145T221MNVV
MFR.Part #
NS10145T221MNVV
JLCPCB Part #
C3222736
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 612mΩ 780mA 910mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS