NS10145T150MNVV
MFR.Part #
NS10145T150MNVV
JLCPCB Part #
C3221681
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.44A 3A 45.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS