NS10145T102MNVV
MFR.Part #
NS10145T102MNVV
JLCPCB Part #
C3222902
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1mH 3.1Ω 320mA 410mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS