NRV3012T2R2M
MFR.Part #
NRV3012T2R2M
JLCPCB Part #
C3221227
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.8A 144mΩ 2.2uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS