NRS5024T4R7MMGJV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS5024T4R7MMGJV
JLCPCB Part #
C2043431
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.7A 2A 4.7uH 66mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS