LSDND5050PKT2R2MM
MFR.Part #
LSDND5050PKT2R2MM
JLCPCB Part #
C6585219
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 3.6A 4.1A 47mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS