NRS5024T220MMGJ
MFR.Part #
NRS5024T220MMGJ
JLCPCB Part #
C222932
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2A 22uH 230mΩ 820mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS