NRS5020T1R0NMGJ
MFR.Part #
NRS5020T1R0NMGJ
JLCPCB Part #
C222915
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1uH 21mΩ 3.6A 4A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS