NRS4012T1R0NDGG
MFR.Part #
NRS4012T1R0NDGG
JLCPCB Part #
C222870
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.2A 2.8A 42mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS