NRM6045T101MMRRV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRM6045T101MMRRV
JLCPCB Part #
C3224625
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 100uH 550mA 600mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS