NRH2412T6R8MNGH
MFR.Part #
NRH2412T6R8MNGH
JLCPCB Part #
C222845
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
420mΩ 550mA 6.8uH 950mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS