NRH2412T4R7MNGHV
MFR.Part #
NRH2412T4R7MNGHV
JLCPCB Part #
C6345353
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.15A 360mΩ 4.7uH 650mA AEC-Q200 ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS