NRH2412T4R7MNGH
MFR.Part #
NRH2412T4R7MNGH
JLCPCB Part #
C222844
Package
SMD,2.4x2.4mm
Description
1.15A 300mΩ 4.7uH 650mA ±20% SMD,2.4x2.4mm Power Inductors ROHS