MDKK2020T4R7MMV
MFR.Part #
MDKK2020T4R7MMV
JLCPCB Part #
C3223176
Package
SMD,2x2mm
Description
1.05A 4.7uH 435mΩ 750mA AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS