MCHK2012TR24M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCHK2012TR24M
JLCPCB Part #
C3910805
Package
0805
Description
240nH 24mΩ 4.32A ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS