LSXND6060PKT1R2NMG
MFR.Part #
LSXND6060PKT1R2NMG
JLCPCB Part #
C6079762
Package
2424
Description
1.2uH 2.75A 42mΩ 4A ±30% 2424 Power Inductors ROHS