LMMGA321616T221NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LMMGA321616T221NG
JLCPCB Part #
C7216663
Package
1206
Description
1 20mΩ 220Ω@100MHz 4A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS